Flipchart jest mobilna tablicą, przydatną podczas spotkań i notowania najważniejszych tematów. Umożliwia także prowadzenie profesjonalnych prezentacji, co jest niezbędne w procesie pozyskiwania klientów. Flipcharty charakteryzują się lekkością, dzięki czemu bez problemu można przenosić je z miejsca na miejsce. Jeśli w naszym biurze często organizowane są spotkania, warsztaty lub szkolenia, tablica konferencyjna okaże się niezwykle przydatna. Dzięki niej pracownicy będą mogli w czytelny i widoczny sposób dowiedzieć się co jest przedmiotem spotkania i jakie wnioski z niego płyną. Ogromną zaletę tego typu sprzętów jest możliwość regulacji wysokości. Dzięki temu osoby prowadzące spotkanie czują się komfortowo i mogą bez problemu zapisywać istotne informacje. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje tablic. Przed zakupem sprawdźmy z jakich materiałów została wykonana konstrukcja. Stabilność, lekkość i wytrzymałość, to cechy, którymi powinien charakteryzować się każdy flipchart. Cena poszczególnych modeli uzależniona jest między innymi od dodatkowych funkcji i wielkości. Jakie modele są dostępne w naszej ofercie?

Flipchart magnetyczny został wyposażony w suchościeralną powierzchnię, po której można pisać za pomocą specjalnych markerów. Jego dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania różnych akcesoriów magnetycznych, które ułatwiają prowadzenie spotkania. Jeśli potrzebujemy więcej miejsca do pisania, dobrym rozwiązaniem jest zamocowanie specjalnego bloku, do którego został dołączony papier flipchart. Dzięki temu możemy na każdej stronie zapisać ważne informacje, bez ryzyka ich utraty w wyniku zmazania. W naszym sklepie znajdziesz bloki z różną liczbą kartek. Tablica szkoleniowa może mieć również formę niemagnetyczną. Tego rodzaju modele posiadają te same funkcje co magnetyczne odpowiedniki, za wyjątkiem umieszczania na nich magnesów. Szukając egzemplarza odpowiedniego dla swojego biura należy zwrócić uwagę również na typ stelażu. Flipchart mobilny może opierać się na kółkach lub trójkątnej konstrukcji. W przypadku pierwszego rozwiązania, zwróćmy uwagę na funkcję blokady, dzięki której nie będziemy musieli obawiać się o niepożądane ruchy sprzętu.

W naszym sklepie można znaleźć tablice flipchart dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do swoich potrzeb. Jeśli szukasz rozbudowanych modeli, wybierz ten z wyciąganymi ramionami, które umożliwiają zapisanie większej ilości informacji. Produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością stelażu i wytrzymałością materiałów. Wiele modeli zostało wyposażonych w dodatkowe funkcjonalności, które ułatwiają pracę na sprzęcie. Flip chart może posiadać zintegrowaną linijkę, dzięki której bez problemu podkreślisz ważny fragment lub wykonasz szkic. Część modeli dysponuje także zamykaną półką, w której przechowuje się markery, bez obawy o ich zaginięcie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tablica flipchart znalazła się również w naszym domu. To doskonałe narzędzie, za pomocą którego zaplanujemy nasze zadania, zapiszemy ważne informacje i kreatywne pomysły.