Segregatory – podstawa organizacji dokumentów w biurze

Porządek w dokumentach to absolutna podstawa. Każdego dnia Twoje biuro „produkuje” dziesiątki (lub znacznie więcej) kartek papieru, wysyła i odbiera korespondencję, wystawia zamówienia i umowy, przygotowuje raporty, odbiera faktury za zakupione produkty… wszystkie te dokumenty muszą trafić na swoje miejsce. Muszą zostać uporządkowane tak, aby można je było odnaleźć w dowolnym momencie. Dlatego w każdej firmie, bez wyjątku, potrzebne są segregatory biurowe. To one ułatwiają prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji. Na Biurwa.pl znajdziesz profesjonalne segregatory ozdobne oraz standardowe, w szerokiej gamie rozmiarów i o rozmaitych konstrukcjach. Dzięki temu bez trudu znajdziesz modele odpowiednie dla własnego biura.

Jakie segregatory biurowe oferujemy?

Segregatory biurowe są wykorzystywane do wykonywania różnych zadań. Z jednej strony są przydatne do przechowywania dokumentacji bieżącej – tej, która zawsze musi być pod ręką, np. ustawiona na regale przy biurku. Z drugiej strony segregatory przydają się również do archiwizacji. Faktury za cały rok rozliczeniowy, zamówienia z danego miesiąca czy raporty za dłuższy okres – gdy trafią do jednego, właściwie opisanego segregatora i zostaną wewnątrz uporządkowane chronologicznie lub rzeczowo, odnalezienie konkretnej informacji zajmie kilka chwil. Jaki segregator wybrać do każdego z tych zadań? Te, których będziesz używać na bieżąco, mogą być ozdobne – tak, aby zwracały na siebie uwagę, a przy tym podkreślały wystrój biura. Te do zadań archiwizacyjnych powinny być zaś solidne i pojemne.

Segregatory, które proponujemy, różnią się również formatem. I tak:

segregator A4 sprawdzi się do przechowywania standardowych dokumentów, np. wydrukowanych przy pomocy drukarki biurowej,

segregator A5 to dobre rozwiązanie np. do przechowywania korespondencji, druków akcydensowych (np. druków delegacji) itp.

Różnice między poszczególnymi segregatorami wynikają także ze sposobu działania mechanizmów zamknięcia. Znajdziesz zarówno proste i standardowe, jak i te z dodatkową dźwignią, która pozwala jeszcze lepiej zabezpieczyć dokumenty.

Pamiętaj, że na Biurwa.pl czekają na Ciebie wyłącznie markowe materiały – w tym segregatory Donau czy VauPe. Możesz zamówić także niedrogi i solidny segregator Esselte w jednym z modnych kolorów.

Nie tylko segregatory

W tej kategorii znajdziesz również akcesoria do segregatorów – w tym etykiety do opisywania ich zawartości, a także kolorowe przekładki, które uproszczą organizację przestrzeni. To materiały, które pasują kształtem do większości segregatorów dostępnych na rynku. Skorzystaj z nich, aby jeszcze łatwiej Ci było odnaleźć w kilka chwil dokładnie te materiały, których poszukujesz.

Jeśli masz wątpliwości, które rozwiązanie wybrać, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z chęcią pomożemy wybrać segregatory, które najlepiej sprawdzą się w Twoim biurze. Zamówienie na segregatory oraz inne materiały biurowe zrealizujemy w krótkim czasie.

 

Opcje wyświetlania
 1234
Towarów na stronie: 
  Sortuj wg: 
  Opcje wyświetlania:StandardoweListing pełnyUproszczone 
promocja
1 Zestaw 25 x Segregator biurowy KBK A4 75mm z szyną + kawa GRATIS !
Producent: KBK
Magazyn:
Cena netto: 126.25 zł
Cena brutto
: 155.29 zł 169.90 zł
kup teraz więcej
Etykieta do segregatora o grzbiecie 50mm VauPe wsuwana - 25 sztuk
Producent: VauPe
Magazyn:
Cena netto: 3.51 zł
Cena brutto
: 4.32 zł
kup teraz więcej
Przekładki Esselte bez karty opisowej A4 10 kolorów
Producent: Esselte
Magazyn:
Cena netto: 5.04 zł
Cena brutto
: 6.20 zł
kup teraz więcej
Segregator biurowy KBK A4 50mm z szyną
Producent: KBK
Magazyn:
Cena netto: 5.66 zł
Cena brutto
: 6.96 zł
kup teraz więcej
promocja
Przekładki Donau 1/3 A4 kartonowe kolorowe
Producent: Donau
towar niedostępny
więcej
promocja
Przekładki Donau A4 10 kartek kolorowe
Producent: Donau
towar niedostępny
więcej
Przekładki Donau A4 5 kartek kolorowe
Producent: Donau
towar niedostępny
więcej
Przekładki Esselte A4 Maxi Mylar 1-31
Producent: Esselte
towar niedostępny
więcej
Przekładki Esselte A4 PP 1-31 maxi szare
Producent: Esselte
towar niedostępny
więcej
Przekładki Esselte A4 PP 1-54 szare
Producent: Esselte
towar niedostępny
więcej
nowość
Przekładki Esselte A4 PP 12 kolorów
Producent: Esselte
towar niedostępny
więcej
 1234