kliknij by powiększyć lub najedź by przybliżyć | Kasetka na pieniądze z otworem na monety Maul 15,2 x 11,5 x 8cm srebrna
| ||||||||||||||
| Kod towaru | Magazyn | Wysyłka | Cena netto | Vat | Cena brutto | Ilość | |
| AMEKS5610195 | ![]() | 24-48h | 79.80 zł | 23 % | 98.15 zł |


Opis
Szczegóły
Bezpieczeństwo
Srebrna kasetka Maul – stylowe bezpieczeństwo Twoich finansów
Zadbaj o porządek i pełną ochronę swoich oszczędności dzięki profesjonalnej kasetce marki Maul. Wyrazisty srebrny kolor nie tylko ułatwia jej szybkie zlokalizowanie, ale także dodaje profesjonalnego charakteru każdemu stanowisku kasowemu czy domowemu biuru.
Dlaczego warto wybrać kasetkę Maul?
- Solidna konstrukcja ze stali: Wykonanie z wysokiej jakości lakierowanej stali gwarantuje odporność na uszkodzenia i długowieczność produktu.
- Podwójna przestrzeń do przechowywania: Wyjmowana plastikowa tacka pozwala błyskawicznie uporządkować bilon, a dodatkowe miejsce pod nią idealnie nadaje się na banknoty i dokumenty.
- Niezawodna blokada: Zastosowanie precyzyjnego zamka cylindrycznego (z dwoma kluczami w zestawie) skutecznie chroni zawartość przed dostępem osób niepowołanych.
- Pełna mobilność: Lekka konstrukcja (ok. 510 g) oraz ergonomiczny, chowany uchwyt sprawiają, że transport gotówki na jarmark czy do banku jest wyjątkowo wygodny.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Szczegóły |
|---|---|
| Materiał | Stal lakierowana bezszwowa |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 15,2 x 12,5 x 8,0 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | ok. 510 g |
| W zestawie | Kasetka, plastikowa tacka, 2 klucze |
Zastosowanie
- Stoiska handlowe, bazary i eventy plenerowe.
- Kasy biurowe i punkty obsługi klienta.
- Przechowywanie oszczędności, biżuterii lub paszportów w domu.
- Skarbonka na napiwki w lokalach usługowych.
Wskazówka od Biurwa.pl: Srebrny kolor kasetki to nie tylko kwestia estetyki – w sytuacjach stresowych lub przy dużym natężeniu ruchu łatwiej jest ją dostrzec i mieć na oku. Pamiętaj, aby jeden z kluczy zawsze przechowywać w bezpiecznym miejscu poza kasetką!
| Waga | 0.250 kg |
| Nazwa firmy: | Jakob Maul GmbH |
| Adres E-mail: | contact@maul.de |
| Telefon: | 49 6063-502-220 |
| Adres: | Jakob-Maul-Str. 17 |
| Kod, miasto: | 64732, Bad Koenig |
| Kraj: | DE |




















