Tablice magnetyczne i suchościeralne – zastosowanie w biurze


 

Tablica suchościeralna zastosowanie

Chociaż tablica większości ludzi kojarzy się ze szkołą, to jednak nie tylko tam można ją spotkać. Tak naprawdę przedmiot ten może przydać się dosłownie wszędzie, nawet w mieszkaniu. Bardzo często wszelkie tablice są pewnego rodzaju dekoracją, a także pomocą w zapamiętaniu niektórych rzeczy. Jakie jednak zastosowanie mają w biurach? Do czego można wykorzystać tablice magnetyczne oraz suchościeralne?
Projektowanie i objaśnianie nowych pomysłów
W każdym przedsiębiorstwie odbywają się rozmaite zebrania, na których zgromadzeni wspólnie zastanawiają się nad jakimś projektem i tym podobnymi sprawami. Wówczas bardzo przydatne mogą okazać się tablice, na których możliwe jest zapisywanie wszelkich pomysłów i ich weryfikacja. Co więcej, pozwalają one na lepsze zobrazowanie sytuacji. Tablica może stać się równocześnie miejscem wyświetlania obrazu z rzutnika, który jest niejednokrotnie lepiej widoczny i ostrzejszy niż wówczas, gdy sprzęt skieruje się na ścianę.

tablica suchościeralna jako projektortablica suchościeralna jako projektor

f-2x3-tablica-obrotowa-suchoscieralno-magnetyczna-ceramiczna-120x90-tds129p3

Foto: Tablica magnetyczna suchościeralna 120×90 cm obrotowa mobilna Bi-Office zobacz w sklepie -> 

 


Pomoc przy zapamiętywaniu terminów, spotkań i zajęć
Jak wiadomo, pracownicy biurowi mają bardzo dużo obowiązków. Mogą więc o czymś zapomnieć. Aby tego uniknąć, można wykorzystać tablicę magnetyczną bądź suchościeralną i zapisywać na niej wszelkie zbliżające się, ostateczne terminy realizacji powierzonych zadań, a także konkretne daty biznesowych spotkań lub ważnych wydarzeń, które mają się niedługo odbywać. Dzięki temu będzie można nie tylko zorganizować sobie czas, aby na spokojnie wszystko zrealizować, ale także zaoszczędzić nerwy, które są nieuniknione podczas pracy pod presją czasu.

 

 

 

 

Planer - tablica Planer - tablica Planer - tablicaFoto: Planer Sigel tygodniowy 40x50cm kup teraz ->


Motywujące motta
Kolejnym pomysłem na wykorzystanie tablic jest zapisywanie na nich motywującego hasła, motta lub nawet narysowanie obrazka, którego celem jest zwiększenie mobilizacji do pracy. To bardzo oryginalny sposób, który z całą pewnością spodoba się wszystkim pracownikom. Dodatkowo znacznie poprawi to ich samopoczucie, dzięki czemu zwiększy się efektywność pracy i firma będzie rozwijać się w szybkim tempie.

tablica suchościeralna do biura Tablica na mottaFoto: Tablica magnetyczna szklana 45x45cm Memoboards. Zobacz w sklepie ->