Tablica magnetyczna vs suchościeralna


W każdym biurze bardzo ważny jest właściwy przekaz informacji. Jeśli funkcjonuje on odpowiednio, to pracownicy są w stanie dokładnie wykonywać polecenia swoich szefów itd. Nic więc dziwnego, że pracodawcy coraz częściej mają w swoich przedsiębiorstwach różnego rodzaje tablice. Dzięki tym urządzeniom, mogą na przykład przeprowadzać szkolenia na konkretne tematy czy informować o najważniejszych zmianach. Dzisiaj zajmiemy się tablicami magnetycznymi i suchościeralnymi. Jakie zalety mają te produkty? Które z nich lepiej sprawdzają się w polskich biurach?

TABLICE
Zalety tablic magnetycznych
Z takimi tablicami można spotkać się nie tylko w biurach, ale także na przykład w szkołach. Jakie są najważniejsze zalety tych urządzeń? Tył tablicy jest wykonany z pilśni. To bardzo solidny materiał, który gwarantuje użytkowanie na wiele długich lat – i to kompletnie bezawaryjne. Właściciele przedsiębiorstw mogą mieć zatem pewność, że wydając pieniądze na taką tablice nie wyrzucą ich w błoto. Poza tym, te urządzenia mają ramy aluminiowe anodowane. To także podkreśla ich niezwykłą jakość i profesjonalizm na etapie produkcji. Istotną informacją jest fakt, że tablice magnetyczne mogą być montowane w pionie lub poziomie w 4 rogach, co jest bardzo użyteczną funkcją. Oprócz tego, są to urządzenia przeznaczone do pisania kredą, a także do zawieszania kartek za pomocą magnesów. Ponadto, tablice posiadają również dodatkowe wzmocnienia. W jakich firmach najlepiej sprawdzają się takie tablice? Wszędzie tam, gdzie właścicielom zależy na odpowiednim przekazie informacji – na przykład w czasie szkoleń czy pogadanek odnośnie nowej strategii danej firmy.
Plusy stosowania tablic suchościeralnych
Wiele zalet mają także tablice suchościeralne. W tym przypadku ich powierzchnie zostały wykonane ze stali lakierowanej, co gwarantuje bardzo dużą trwałość. Poza tym, tył tablicy również został wykonany z pilśni. Istotną zaletą jest fakt, że każdy bok ramy posiada 2 wkręcane śruby wzmacniające. Trzeba podkreślić, że takie tablice przeznaczone są do pisania suchościeralnymi markerami. Oczywiście, można także zawiesić na nich kartki za pomocą magnesów. Tablice suchościeralne znakomicie sprawdzają się w przedsiębiorstwach, gdzie przeprowadzanych jest bardzo dużo szkoleń. Poza tym, magnesy pozwalają na umieszczanie informacji, które są przydatne do codziennego funkcjonowania danej działalności. Trzeba też wspomnieć, że takie tablice są bezpieczne dla ludzi z różnymi alergiami. Wszystko dlatego, że w ich przypadku nie używa się kredy. Między innymi dlatego są to elementy częściej wybierane przez właścicieli firm.