Rodzaje tablic do firm, sal konferencyjnych i biur


Rodzaje tablic do firm, sal konferencyjnych i biur

Tablice są niezbędnym elementem wyposażenia sal konferencyjnych, biur, firm, instytucji czy szkół. Doskonale sprawdzają się także w domowym biurze. Zawsze umożliwiają naszkicowanie koncepcji oraz ułatwiają prezentację. Są świetnym narzędziem zwiększającym produktywność pracowników biurowych. Doskonale sprawdzają się także podczas prowadzenia zdalnych szkoleń online. Poznaj różne rodzaje tablic do firm, sal konferencyjnych czy biur. Dowiedz się, czym się różnią i która najlepiej sprawdzi się do Twojej firmy, by przynieść Ci najwięcej korzyści.

Zastosowanie tablic do prezentacji

W szkole, na uczelni podczas studiów, na różnorodnych kursach i szkoleniach. Tablice wszystkim kojarzą się z nauką. Mimo to obecnie używane są nie tylko w salach lekcyjnych. Dziś znajdują zastosowanie także w domowym biurze, w firmach, instytucjach, na salach konferencyjnych, spotkaniach biznesowych czy seminariach i kursach.

Różne rodzaje tablic do biur, sal konferencyjnych i firm

Istnieją różne rodzaje tablic, które są niezbędne do rozrysowania koncepcji, spisania pomysłów i notatek. Poznaj ich właściwości i różnice pomiędzy nimi.

Tablica magnetyczna

Tablica magnetyczna suchościeralna jest najbardziej popularnym i praktycznym sprzętem do prezentacji. Daje możliwość wielokrotnego pisania po tej samej powierzchni, dzięki czemu służy przez wiele lat. Fakt, że nie generuje pyłu, jak tablica kredowa, sprawia, że polecana jest do szkół, instytucji, firm, podczas warsztatów czy szkoleń. Tablica magnetyczna daje możliwość pisania i rysowania za pomocą flamastra czyli markera suchościeralnego , a dodatkowo pozwala mocować notatki czy wykresy za pomocą magnesów. Istnieje szereg korzyści ze stosowania tablic magnetycznych. Wiele firm, a także freelancerów, szkół i instytucji wybiera ją ze względu na trwałość, wszechstronność, wygodę i funkcjonalność.

Tablice suchościeralne  dla firm
https://biurwa.pl/tablice-magnetyczne-i-suchoscieralne

Tablica kredowa

Dawniej powodowały problemy zdrowotne u uczniów i nauczycieli ze względu na pył pochodzący z kredy. Niemal całkowicie zastąpiły je tablice magnetyczne, które coraz częściej pojawiają się w szkołach. Mimo to w dzisiejszych czasach większość firm zapomina o tradycyjnych środkach marketingowych. Stosują strategie reklamowe online, zapominając o tym, że prosta i znana wszystkim tablica kredowa, może przyczynić się do rozwoju ich biznesu, ale dodatkowo jest świetnym źródłem reklamy. Z tego względu tablice kredowe świetnie sprawdzają się na przykład w restauracjach, gdzie służą do prezentacji menu. Coraz częściej pojawiają się także w firmach i instytucjach. My szczególnie do nich polecamy rewelacyjne markery kredowe w białym kolorze lub kolorowe markery kredowe. Produkty te nie pylą i są łatwo zmywalne

Tablica korkowa

Tablica korkowa w instytucjach, firmach i biurach będzie przydatnym narzędziem rozpowszechniania informacji wśród pracowników, interesantów i klientów, możesz ją powiesić w kawiarni, we wspólnym miejscu spotkań. To rozwiązanie, które zmienia sposób komunikacji, wzmacnia poczucie przynależności oraz wzbudza zainteresowanie informacjami. Kolorowe tablice ogłoszeniowe przypominają pracownikom o ważnych terminach, zachęcają do aktywności w biurze. Tablice korkowe bardzo przydadzą sie również w dziecięcym pokoju. Pamiętaj o pinezkach i fantazyjnych karteczkach

Flipchart

Flipcharty to jedne z najbardziej funkcjonalnych tablic do prezentacji w firmach, biurach i na spotkaniach biznesowych. Poza prezentacją slajdów, możliwością pisania i rysowania można stosować je do prezentacji koncepcji czy przypinania dokumentów za pomocą magnesów. Zaprezentowane w ten sposób informacje są łatwiejsze w odbiorze. Istnieje mnóstwo możliwości na wykorzystanie flipchartów w firmie. Świetnie sprawdzają się podczas burzy mózgów, narady zespołu, szkolenia pracowników. Wystarczy zaopatrzyć się w blok do flipchartu, kolorowe flamastry i magnesy.

Istnieją różne rodzaje flipchartów:

Idealna tablica do domowego biura

W domowym biurze często nie ma miejsca na powieszenie tablicy na ścianie. Dlatego najlepszym i przyjaznym dla budżetu rozwiązaniem będzie zamontowanie tablicy magnetycznej, która ułatwi zapisywanie pomysłów podczas burzy mózgów lub wykorzystanie Easy Flipa, którego powiesisz na drzwiach kiedy tylko będziesz potrzebować. Taki Easy Flip będzie idealnym miejscem do robienia notatek podczas prezentacji czy spotkania z klientem a może prezentowania zadań dzieciom czy nawet zabawy w kalambury. Stosowanie tablicy magnetycznej w domowym biurze sprawia, że możesz na niej pisać oraz używać magnesów, by przypiąć dokumenty.

Gdzie kupić idealną tablicę do firmy, domowego biura lub sali konferencyjnej?

Sklep z wyposażeniem dla firm Biurwa.pl oferuje szeroki wybór tablic dla każdego. W naszym asortymencie znajdziesz: tablice akrylowe suchościeralne, tablice filcowe jak również tablice kredowe magnetyczne często wybierane tablice magnetyczne, a także ekrany projekcyjne. Dopasuj odpowiednie rozwiązania do Twojej firmy. A my, chętnie doradzimy i podpowiemy!