Pomysł na prezent z okazji urodzin, zakończenia szkoły, Dnia Nauczyciela


Kolejne przyjęcie urodzinowe lub specjalne wydarzenie jest tuż za rogiem i nie masz pojęcia, który prezent wybrać? Szukasz pomysłu na prezent z okazji urodzin, zakończenia szkoły, Dnia Nauczyciela? Myślisz o prezencie funkcjonalnym, pożytecznym? Chcesz komuś podziękować w sposób wyjątkowy, docenić jego wysiłki pracę? A może na zakończenie roku poszukujesz eleganckiego długopisu, pióra dla nauczyciela? Szukasz prezentu, który nie będzie zobowiązujący a ucieszy obdarowanego. A może masz spotkanie biznesowe i czujesz się zobowiązany by podziękować, wyrazić swoja wdzięczność? Zobacz propozycje prezentowe jakie przygotowaliśmy na zakończenie roku szkolnego, Dzień Nauczyciela, ukończenie szkoły i studiów- ale również te mniej naukowe: kreatywne zestawy dla dzieci, piękne pisaki Faber Castell, markowe kredki w metalowym opakowaniu. Podziękowania biznesowe, zakończenia współpracy i nie tylko. Bądź kreatywny i zaskocz specjalnymi prezentami. Bez względu na to, czy chcesz zaskoczyć dzieci, kaligrafów, artystów czy młodszych i starszych. Odkryj wiele prezentów dla niego i dla niej. Znajdź idealny mały (lub duży) prezent i kupuj artykuły artystyczne, długopisy stacjonarne lub długopisy o eleganckim wzornictwie.

Pomysł na prezent na zakończenie roku szkolnego

Prezent na zakończenie roku szkolnego nie musi być aż tak oczywisty jak kolejna książka. Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla dziecka, wnuka w wieku szkolnym na pewno ucieszy się z nowego.

  • Chłopak zawsze ucieszy się z plecaka szkolnego tym bardziej warto pomyśleć o takim prezencie na zakończenie roku szkolnego gdy wybór jest największy. Dla chłopców w klasie 1-5 na pewno przypadnie do gustu plecak z serii piłkarskiej FC Barcelona czy Real Madryt a może jest fanem gry Minecraft z tej serii pojawia się coraz więcej produktów?

Pomysł na prezent dla nauczyciela, wychowawcy, partnera biznesowego

Prezent dla nauczyciela, wychowawcy na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Nauczyciela jest również bardzo często poszukiwany. Każdy z nas dobrze wie jak potrzebnym przedmiotem jest długopis. Szczególnie dla Nauczyciela, który takiego używa bardzo często.

Warto pomyśleć nad ekskluzywnym długopisem automatycznym tym bardziej, że coraz częściej można je kupić w pięknych opakowaniach czy super zestawach. Długopis Parker IM Core z pamięcią USB 16GB lub piękny długopis Parker Jotter w kolorze rózowym z eleganckim etui. Bardzo elegancko prezentują się również zestawy Faber Castell piór oraz długopis. Dostępne w wielu odcieniach kolorystycznych: różowego złota, białego, ciemno szarego, czarnego, antracytowego.