Pierwszy tornister dla dziecka


Wybór pierwszego tornistra dla dziecka to trudne zadanie – w końcu na rynku nie brakuje rozmaitych produktów. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy czym kierować się w czasie zakupów, aby dokonać słusznej decyzji.

hot2 minonkikolkaniebieski2 minonkiszare3
Czym różni się tornister od plecaka?
Należy wiedzieć, że tornister jest bardziej usztywniony, niż plecak. To sprawia, że dziecku łatwiej jest zachować wyprostowaną sylwetkę. Ponadto, posiada większą liczbę przegródek. Dzięki temu, na żadne istotne elementy szkolnej wyprawki nie zabraknie miejsca. Przyjmuje się, że tornister jest lepszy dla uczniów, którzy rozpoczynają swoją edukację szkolną. Z kolei plecak (mający bardziej luźną konstrukcję oraz zazwyczaj dwie przegrody) jest częściej wybierany przez starszych, którzy często używają go także do zajęć pozaszkolnych.


5903235606700_9

5903235606700_85903235606700_7
5903235606700_4

ZOBACZ TEN TORNISTER W SKLEPIE
Jaki tornister dla dziecka wybrać?
Dla chłopczyka świetnym wyborem są tornistry Bambino Premium. Dlaczego? Przede wszystkim, jest to produkt bardzo pojemny. Posiada jedną komorę główną do pakowania od góry, która jest dzielona w środku materiałem, tworząc dwie przegrody wewnętrzne. Mamy tutaj do czynienia także z jedną kieszenią przednią na mniejsze rzeczy oraz kieszeniami zapinanymi na zamek błyskawiczny. Po prawej stronie znajduje się zaś kieszeń otwarta na gumkę, która jest idealna na przykład na napój. Cechami charakterystycznymi tych tornistrów są również wzmocnione i usztywnione dno, miękkie, regulowane szelki, plastikowy uchwyt, wyjmowane usztywnienie, a także profilowane plecy z gąbką perforowaną, które zapewniają wysoki komfort noszenia. Warto zaznaczyć, że tornister jest nieprzemakalny oraz zawiera elementy odblaskowe.
minonkiszare

ZOBACZ TEN TORNISTER W SKLEPIE

 

petsrozowy

 

 

petstornister

 

 

plecakminonki2

ZOBACZ TEN PLECAK W SKLEPIE

 

plecakminonki3ZOBACZ TEN PLECAK W SKLEPIE
Dziewczynki na pewno będą zaś zadowolone z tornistra Barbie Star Light. Produkt cechuje się nie tylko nowoczesnym wyglądem. Poza tym gwarantuje wygodne użytkowanie. Prezentowany poniżej tornister posiada między innymi miękkie regulowane szelki, plastikowy uchwyt oraz usztywnione, profilowane plecy. Jest lekki i bardzo pojemny, dlatego dzieci spokojnie zapakują do niego wszystkie najważniejsze rzeczy. Ponadto, tornister jest nieprzemakalny i zawiera elementy odblaskowe, które zagwarantują większe bezpieczeństwo pociechom.
barbie

ZOBACZ TEN TORNISTER W SKLEPIE

zobacz