Notatnik nie tylko dla zapominalskich


Tematyką dzisiejszego artykułu będzie notatnik. Czy warto nosić go ze sobą? Na jaki notatnik zdecydować się?
Dlaczego warto nosić ze sobą notatnik? Zdarza wam się zapomnieć o różnych ważnych wydarzeniach czy terminach? W takim razie notatnik będzie bardzo przydatny. Możecie tam zapisywać wszystkie najważniejsze daty, które związane są z waszym życiem prywatnym i zawodowym. Notatnik to wspaniałe rozwiązanie nie tylko dla osób zapominalskich. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapisywać w nim swoje pomysły, które na przykład będą pomocne przy opracowaniu nowego projektu. Tak naprawdę każdy powinien mieć ze sobą taki artykuł biurowy. Nasza pamięć lubi być zawodna (szczególnie przy dużym natłoku wydarzeń), a dzięki notatnikowi będziecie ze wszystkim na bieżąco i nie umknie wam żadna złota myśl. Jest to bardzo dobra alternatywa dla smartfona.


Jaki notatnik wybrać?
Znakomitym wyborem będzie notatnik samokopiujący Typograf. Atrybut biurowy posiada format A5, czyli optymalny do szybkiego zapisywania świetnych pomysłów czy ważnych dat. Bloczek składa się łącznie z 80 karteczek, dlatego wystarczy na długi czas.

notatnik samokopiujący

Notatnik z gumką Grand to nowoczesne rozwiązanie, które służy do zapisywania najważniejszych rzeczy. Warto podkreślić grzbiet szyto-klejony, uchwyt na długopis i wewnętrzną kieszeń na dodatkowe elementy. Wewnątrz notatnika znajduje się także wygodna zakładka. Produkt składa się z 80 kratek i dostępny jest w formacie A5.

noatnikzgumka

Kołonotatnik Oxford – w formacie A4 – składa się z 80 kartek w kratkę. Na uwagę zasługuje laminowana, miękka oprawa. Producenci zadbali też o podwójną spirala pokrytą plastikiem. Ponadto, produkt został wyposażony w użyteczną zakładkę-linijkę, aby notowanie było jeszcze łatwiejsze.

kołonotanik oxford

Dobrym wyborem będzie też notatnik Oxford Everyday. Składa się z 80 kartek (w kratkę) w formacie 105×148 mm. Ciekawym rozwiązaniem jest specjalnie bigowanie okładki, co ułatwia jej podwinięcie pod spód notatnika. Producent tego atrybutu biurowego zastosował 80 gsm Optik Paper, dzięki czemu notatnik charakteryzuje się idealną bielą i gładkością.

zobacz