Jak uczyć dziecko w wakacje?


 

learnig

Wakacje kojarzą się przede wszystkim z odpoczynkiem od szkoły. Dzieci nie muszą codziennie odrabiać prac domowych i uczyć się na kolejne kartkówki czy sprawdziany. Edukacja jest jednak bardzo ważna i nie warto z niej całkowicie rezygnować na całe dwa miesiące. Każdy rodzic może skutecznie powtarzać dany materiał ze swoim dzieckiem lub też uczyć go całkowicie nowych rzeczy, aby potem było mu łatwiej na lekcjach. Jak jednak to zrobić?

Przedmioty potrzebne do domowej nauki
Wasze dzieci mają problem z geografią albo po prostu chcą jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście Wy – jako rodzice – im w tym pomogli. Przydatny w tym celu będzie globus. Dzięki temu przedmiotowi, będziecie mogli nauczyć dziecko, na przykład, nazwy wszystkich kontynentów i wskazać lokalizację, gdzie konkretnie występują. To jednak nie wszystko. Dobry globus pomaga w przyswajaniu informacji o stolicach państwa, sąsiadach na mapie geograficznej, największych górach, rzekach, jeziorach itd.

globus

 

 

 

 

do sklepu

 

 

 

 

 

 

Tablica kredowa też przyda się w każdym polskim domu, w którym nauka będzie trwała również przez wakacje. Ten produkt pozwala na lepsze tłumaczenie wielu przedmiotów. Poza tym, Wasze pociechy będą miały szansę poczuć się tak samo, jak w prawdziwej szkole i oswoić się ze stresem odpowiadania przy tablicy.

tablica

do sklepu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Jak połączyć naukę z zabawą?
Kto powiedział, że nie można połączyć przyjemnego z pożytecznym? Warto korzystać z wielu edukacyjnych gier, które to w 100% umożliwiają. Jedną z nich jest zabawa, w której najmłodsi mają szansę poznawać nowe litery i tworzyć z nich coraz dłuższe wyrazy. Dzieci w ogóle nie nudzą się wykonując te czynności. Co więcej – sprawiają im naprawdę bardzo dużą radość, a to przyczynia się do zwiększania ich zasobu słów.
image (2) image (3)do sklepu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako rodzice dwójki szczególnie możemy polecić książeczki do nauki języka angielskiego. Dzieciaki je uwielbiają naklejki
oczywiście są najważniejsze

image (4) image (5) image (6) image (7)

 

 

do sklepu