Czy masz czystą klawiaturę od komputera?


 

Osoby codziennie pracujące przy komputerze, na pewno często mają do czynienia z brudną klawiaturą, na której można znaleźć kurz lub okruszki po jedzeniu. Nieestetyczne stanowisko pracy zniechęca do jakichkolwiek działań, dlatego warto zadbać o czystość klawiszy. Dzięki odpowiednim środkom czystości można szybko usunąć zabrudzenia, przywracając klawiaturze atrakcyjny wygląd.

kalwiatura

Zapomnij o kurzu!

Klawiatura jest podatna przede wszystkim na osadzanie się kurzu. Zarówno na białych, jak i na czarnych klawiszach, tego typu zabrudzenia są dość widoczne. Warto zaznaczyć, że jest to znamienny problem nawet w przypadku laptopów, które w stanie spoczynku są zamykane. Na szczęście dzięki odpowiednio dobranym środkom czystości można skutecznie zapobiec osadzaniu się kurzu. Doskonałym wyborem jest przede wszystkim pianka o działaniu antystatycznym.

PRF_FoamCleaner_99677_A

imageshop

 

Wystarczy spryskać preparatem powierzchnię klawiatury, aby osiągnąć upragniony efekt. Produkt nie tylko zapobiega osadzaniu się kurzu, ale także pomaga w usunięciu plam – na przykład po słodkich napojach czy tuszach. Można go stosować nie tylko na klawiaturach – sprawdzi się praktycznie na każdej powierzchni.

Powietrze do zadań specjalnych

W czyszczeniu klawiatury największym problemem jest dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie pomiędzy klawiszami. Jeśli zależy nam przede wszystkim na estetyce szczelin, powinniśmy zdecydować się na sprężone powietrze. Ten specyficzny preparat doskonale sprawdza się w czyszczeniu urządzeń elektronicznych, ponieważ dociera nawet do najmniejszych nierówności. Produkt posiada formę praktycznego sprayu, dlatego z łatwością można rozprowadzić go na konkretnych powierzchniach. W sklepach czekają na nas preparaty o różnej pojemności, które są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

image (1)

 

 

 

shop

 

 

 

 

 

 

Z pomocą profesjonalnych środków do czyszczenia sprzętu komputerowego szybko pozbędziemy się zanieczyszczeń, nawet z tak problematycznych urządzeń jak klawiatura. Pianki do czyszczenia czy pojemniki ze sprężonym powietrzem powinny znaleźć się w każdym biurze, pozwalając na utrzymanie wysokiej estetyki stanowiska pracy.