Co mówi o Tobie Twój charakter pisma


Co mówi o Tobie Twój charakter pisma? Na to pytanie marka SCHNEIDER odpowiadamy podczas kampanii “Litery i charaktery”. Uważama, że pismo jest czymś więcej niż tylko słowami pisanymi – jest wyrazem tego jacy jesteśmy. Weź udział w teście i przekonaj się jaki typ osobowości dopasuje do Ciebie nasz grafolog.

W ramach kampanii przygotowaliśmy test psychologiczny, oparty na analizie próbek odręcznego pisma. Dzięki niemu chcemy zbadać zagadnienie dotyczące tego, co charakter pisma mówi o typach osobowości Polaków. Osoba biorąca udział w teście ma za zadanie przepisać zdanie na kartkę, zrobić zdjęcie/skan pisma oraz przesłać je przez naszą stronę. Do współpracy zaprosiliśmy eksperta z dziedziny grafologii, który przeanalizuje każde zgłoszenie i określi jaki typ osobowości najbardziej pasuje do przesłanego charakteru pisma. Każdy profil osobowościowy jest opisany oraz skorelowany z wybranym produktem marki Schneider. Wynikami testu możesz podzielić się na swoich social mediach. 

Grafologia jest dziedziną wiedzy, która zajmuje się rozpoznawaniem cech osobowości na podstawie charakteru pisma. Stosowana jest między innymi w sądownictwie, kryminalistyce, psychologii, a czasem także w procesach rekrutacji. Unikalność charakteru pisma każdego człowieka może być porównywalna z unikalnością odcisku palca. Z fragmentu odręcznie napisanego tekstu doświadczony grafolog potrafi odczytać szereg cech psychologicznych badanego. Analizując pismo pod kątem sposobu łączenia lub pochylenia liter czy też odległości między słowami, grafolodzy są w stanie stwierdzić, w jakim stopniu dana osoba potrafi się koncentrować, jak jest stabilna emocjonalnie lub czy dobrze radzi sobie ze stresem.

Organizatorem akcji jest niemiecka marka artykułów piśmienniczych Schneider. Od 80 lat zajmuje się produkcją artykułów piśmienniczych, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości, trwałości oraz komfortu pisania. Bogaty asortyment produktów obejmuje między innymi wkłady atramentowe, długopisy, zakreślacze i wieczne pióra. Przybory projektowane i produkowane są wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wysokiej jakości wykonania i długiej żywotności zyskały uznanie wśród klientów i obecnie eksportowane są do 130 krajów na całym świecie. Marka Schneider wierzy, że każda myśl jest warta zapisania.

<<< Weź udział w teście i sprawdź, co Twoje pismo może powiedzieć o Twojej osobowości >>>