Akcesoria na plastykę


Plastyka to przedmiot szkolny, który jest zazwyczaj bardzo lubiany przez dzieci. Aby jednak pociechy mogły w pełni realizować wszystkie zadania, rodzice muszą zapewnić im odpowiednie wyposażenie na lekcje. Jakie? O tym dowiecie się z dzisiejszego wpisu.
Niezbędne akcesoria na plastykę
Każdemu uczniowi przyda się blok techniczny, na którym będą powstawać rozmaite prace na zajęciach z plastyki. W ofercie naszego sklepu znajdują się bloki techniczne różnych producentów, które mają formaty A3 lub A4. Rodzice mogą wybierać spośród produktów posiadających kartki białe lub kolorowe, które także znajdują zastosowanie na tym przedmiocie.

Wielokrotnie na plastyce używane są kredki. Rodzice powinni zadbać o to, aby ich pociechy mogły wykonywać prace przy użyciu rozmaitych kolorów. Dobrym wyborem są zatem kredki Astra Astrino 24 kolory. Elementy zestawu posiadają doskonałe właściwości kryjące. Poza tym, nie kruszą się, nie brudzą rąk oraz nie pylą. Ciekawostką jest fakt, że nie wymagają nawet temperowania.

mediumkredki kupisz tutaj

Farby plakatowe to nieodzowny element na plastykę. W związku z tym, uczniom przyda się także paletka do farb Astra. Konstrukcja tego produktu jest bardzo solidna. Wszystko dlatego, że paletka została wykonana z bardzo mocnego plastiku. Dzięki temu idealnie nadaje się do tworzenia rozmaitych projektów. Kupisz tutaj

Plastelina Astra 12 kolorów z brokatem także obowiązkowo musi znaleźć się na wyposażeniu każdego ucznia. Jest przeznaczona do modelowania w przedszkolach oraz szkołach. Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku. Nie klei się do rąk, dlatego praca z nim to czysta przyjemność.

medium (1)

kupisz tutaj
Zajęcia z plastyki dają dzieciom dużo radości. Rodzice często jednak narzekają, że ubrania ich pociech nierzadko są w opłakanym stanie – w końcu uczniowie pracują z kredkami, pisakami, farbami plakatowymi czy plasteliną itp. Na szczęście, jest wyjście z tej sytuacji. Fartuszek ochronny Panta Plast – wykonany z folii – chroni przed zabrudzeniem ubrań i sprawia, że dzieci mogą w pełni oddać się realizowaniu zadań wyznaczonych przez nauczycieli. Kupisz tutaj