LUB

 

Zobacz swój prezent

 

 

 

Lubisz ład i porządek? Twoja praca polega na kontakcie z ludźmi, wykonujesz sporo notatek? Aktówka jest rozwiązaniem dla ciebie. Piękna teczka ze skóry ekologicznej z wieloma kieszeniami. Pomaga utrzymać porządek w podręcznych artykułach piśmienniczych, wykorzystywanych w codziennej pracy i podczas konferencji.

 

 

Linia Guriatti jest propozycją dla osób ceniących nowoczesność, elegancję i wygodę. Dostępne w jej ramach artykuły piśmiennicze i galanteria charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania, nowoczesnym wzornictwem oraz stonowaną, elegancką kolorystyką. Są one nieodłącznym elementem budowania wizerunku profesjonalisty najwyższej klasy. 

 

 

 

Wszystko pod ręką. Dzięki teczce konferencyjnej zawsze będziesz mieć pod ręką najważniejsze akcesoria – notatnik oraz długopis, znajdziesz również miejsce na wizytówki lub kalkulator, a wszystko to w formie eleganckiej teczki formatu A5. Teczka wykonana została z ekologicznej skóry w kolorze czarnym, z czerwonymi dodatkami. Wygląda elegancko i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki możliwości zapinania, zawartość teczki pozostaje zawsze na swoim miejscu.

 

 

Parametry

  • format: A5
  • materiał: skóra ekologiczna
  • zapinanie: magnes
  • miejsce na notatnik, długopis, wizytówki
  • wiele kieszonek, w tym zapinana na zamek
  • łatwa w czyszczeniu

Cena: 71.27 pln
*rekomendowana cena detaliczna

 

 

Do każdego zamówienia powyżej 999zł brutto otrzymasz jedną teczkę w prezencie.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów

Nie dotyczy wycen indywidualnych