Przedmioty, które podniosą komfort Twojej pracy


Ponieważ w pracy spędzamy zwykle kilka, jeśli nie kilkanaście godzin na dobę, absolutną podstawą jest stworzenie sobie idealnych i komfortowych warunków. Tylko dzięki temu wydajność naszej pracy wzrośnie, a my efektywnie wykorzystamy spędzony w biurze czas.
Dziś prezentujemy listę rzeczy, które mają niebagatelny wpływ na jakość naszego życia. Mając je w swoim biurze zyskujesz pewność, że żadna praca nie będzie Ci straszna!

1. Duże biurko
Czyli absolutna podstawa. Jego blat powinien być na tyle spory, aby nie tylko pomieścił, ale i zapewnił nam miejsce na odręczne notatki, postawienie dokumentów, lampki czy choćby kubka kawy.

8

2. Wygodny fotel lub krzesło
Możemy wybierać tutaj modele z regulacją wysokości, wyprofilowanym oparciem, zagłówkiem czy podłokietnikami. Jeżeli za biurkiem nie spędzamy jednak lwiej części dnia, możemy postawić na bardziej designerskie egzemplarze.

3. Podnóżek
Klasyczny podnóżek zapewni nam płaskie, spoczynkowe ułożenie stóp, zaś jego bardziej wymyślne formy pozwolą się zrelaksować i rozluźnić nogi, każdorazowo poprawiając krążenie.

4. Podstawka pod laptopa
Pozwoli na ustawienie komputera pod odpowiednim kątem, a także przyda się do pracy w domu, kiedy chcielibyśmy usiąść z nim na fotelu czy w łóżku. Brak podstawki sprawia, że szybciej nagrzewa się tak samo urządzenie, jak i nasze ciało – co nie jest ani komfortowe, ani zdrowe. Jeśli często pracujesz w ten sposób, możesz zainwestować w model bardziej zaawansowany, a mianowicie – w podstawkę chłodzącą.

podst

5. Poskramiacz kabli
Poplątane kable nie tylko nie wyglądają dobrze, ale także uniemożliwiają nam zwykle namierzenie tego właściwego. Nieocenione okazują się tu więc wszelkiego rodzaju uchwyty, dzięki którym skutecznie je poskromimy. Co więcej, rozwiązują też problem stale zsuwających się z blatu ładowarek.

6. Umiejętna organizacja
Podstawą efektywnej pracy jest dobrze zorganizowane biuro, zapewniające możliwość szybkiego zlokalizowania pożądanej rzeczy i zapewniające nam jak najwięcej miejsca do pracy. Dlatego – koniec z rozrzuconymi luźno zszywaczami, ołówkami, długopisami czy wizytówkami!

org

 

Tutaj wiele możemy Wam pomóc:

image (2)

Fotele do biura

 

image (1)

Podnóżki

 

image

Podstawka pod laptopa

 

 

image (1)

Listwy zasilające

 

image (2)

Przyborniki na biurko