Jak o niczym nie zapomnieć w pracy?


Nawet osoby z najlepszą pamięcią często mają kłopoty, aby wszystko sobie przypomnieć w odpowiednim czasie. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy mają na swojej głownie mnóstwo obowiązków. Kłopot w tym, że to tak naprawdę… żadne usprawiedliwienie (szczególnie w pracy). Na szczęście jednak są skuteczne sposoby, aby sobie z tym poradzić.
Dlaczego warto sobie zapisywać ważne informacje?

dlugopis4
Poleganie wyłącznie na swojej pamięci często jest bardzo zawodne. Jeśli zapomnicie o kupnie jakiegoś artykułu spożywczego, to teoretycznie jeszcze nic takiego złego się nie stanie. Problem jest jednak taki, że w Waszym miejscu pracy te sytuacje nie mogą zdarzać się – nieważne czy jesteście szefami czy pracownikami. Warto zatem korzystać ze sprawdzonych sposobów, by nic ważnego Wam nie umknęło.
Z jakich pomocnych przyborów korzystać?
Znakomitym rozwiązaniem jest planer. To urządzenie, które z powodzeniem jest stosowane w wielu dużych firmach.

blog

Jakie są jego najważniejsze zalety? Na uwagę zasługują obrotowe listwy (pionowa oraz pozioma) ram z nadrukiem. To bardzo ułatwia pracę. Poza tym, planer posiada pięć unikatowych rozwiązań, które służą dobrej organizacji pracy (miejsca na notatki, zakładka z toczącymi się projektami, tygodniowy rozkład zajęć dla personelu itp. ). Z takim pomocnym urządzeniem nikt o niczym nie zapomni.

11
Świetnym rozwiązaniem jest też skorzystanie z karteczek samoprzylepnych. Można w nich zapisywać wszystkie najważniejsze informacje, jak terminy spotkań, daty końcowe oddania projektów czy najważniejsze aktualnie zadania do wykonania.

karteczki-baner2

Warto także zaopatrzyć się w kołonotatnik. Dlaczego? Nie brakuje w nim wielu funkcjonalnych udogodnień, takich jak dodatkowa strona z kieszenią na dokumenty czy płyty CD. Są również miejsca na notatki i kserówki. To także znakomita opcja dla każdej osoby, która o niczym nie chce zapomnieć.

Coraz więcej osób decyduje się też na zakup tablic korkowych. Są one dość sporych rozmiarów i można na nich umieszczać (za pomocą pinezek) bardzo istotne informacje (dla siebie, personelu itp.).

 

Kup teraz w sklepie: Planery, Karteczki samoprzylepne, kołonotatnik