Kserokopiarka i niszczarka w każdym biurze – dlaczego są tak ważne?


Współczesne biura są wyposażone w wiele nowoczesnych urządzeń, które bezpośrednio wpływają na efektywność pracy całej firmy. Dzięki funkcjonalnym kserokopiarkom czy niezawodnym niszczarkom można szybciej wywiązać się z wielu zawodowych zobowiązań. Warto inwestować w tego typu oprzyrządowanie, jeśli zależy nam na sprawnie działającym biurze.

Kserokopiarka – o czym należy pamiętać?

Za pomocą nowoczesnej kserokopiarki można szybko odbić niezbędne dokumenty czy inne papiery firmowe. Obecnie większość urządzeń pozwala na powielanie stron w dowolnym formacie, w zależności od indywidualnych oczekiwań. Jeśli decydujemy się na zakup kserokopiarki, powinniśmy także pamiętać o zamówieniu większej ilości papieru do ksero.

Najczęściej używa się białych kartek, ale na rynku znajdziemy także różnokolorowe propozycje. Przydatna może okazać się przezroczysta folia poliestrowa do drukarek i kserokopiarek.

Warto pamiętać o tym, aby wybrane przez nas urządzenie do kserowania było przede wszystkim proste w obsłudze, co zapewni komfort naszym pracownikom.

 

ksero

 

Dlaczego warto zainwestować w niszczarkę?

c4c9aa30de0ed0441db4b43c15aba42a

Bardzo przydatnym urządzeniem w każdym biurze jest niszczarka. Z jej pomocą można szybko zniszczyć poszczególne strony dokumentów, dzięki czemu zyskamy gwarancję, że nie dostaną się one w niepowołane ręce. Dotyczy to przede wszystkim stron zawierających dokładne dane naszej firmy. Jeśli prowadzimy mniejsze biuro, niszczarki osobiste na pewno spełnią nasze oczekiwania (niszczą maksymalnie do 6kartek).Są one dość małe, więc nie będą zajmować większej przestrzeni.

Jeżeli jednak posiadamy dość dużą firmę i zależy nam na wyposażeniu o najwyższej jakości, powinniśmy skusić się na profesjonalne niszczarki. Zazwyczaj są to urządzenia wielofunkcyjne, których głównym atutem jest bardzo cicha praca.

Dodatkowo dzielimy niszczarki jeszcze na:

Małe biuro  jednorazowo niszczy do 18 kartek, kosz o pojemności 53l, niszczy dokumenty ze szywkami, płyty CD/DVD

Średnie biuro jednorazowo niszczy do 20 kartek, kosz o pojemności 60l, niszczy dokumenty ze zszywkami, płyty CD/DVD

niszczarki

Kserokopiarki oraz niszczarki doskonale odnajdują się we współczesnych biurach, gwarantując komfort użytkowania. Warto nie oszczędzać na nowoczesnym oprzyrządowaniu, decydując się na propozycje pochodzące od sprawdzonych producentów – dzięki temu ułatwimy sobie ewentualny serwis urządzenia.

Bez nazwy

Źródło:www.fellowes.pl