Etui czy torba na laptopa?


Posiadanie laptopa już dawno przestało być czymś nadzwyczajnym. Przenośny komputer to ogromne udogodnienie, które sprawia, że nienależnie od miejsca pobytu możemy pracować czy komunikować się ze znajomymi i rodziną. Decydując się na laptop, trzeba jednak pamiętać także o tym, że w czymś należy go przenosić. Obecnie producenci akcesoriów komputerowych oferują etui oraz torby na laptopy. Które rozwiązanie jest lepsze?

laptop

 

Torba na laptopa

To rozwiązanie idealne dla tych wszystkich, którzy potrzebują czegoś więcej niż tylko prostego schowka na swój komputer. Torba posiada mnóstwo kieszeni, dzięki czemu można w niej umieścić nie tylko laptopa, ale także rozmaite dokumenty czy teczki. Znajdzie się w niej miejsce również na ładowarkę, którą przecież zawsze warto mieć przy sobie. Dodatkowo wyposażona jest w pasek na ramię, przez co jej przenoszenie jest naprawdę bardzo proste. Pasek do mocowania na torbach podróżnych jest kolejnym ułatwieniem.

image (3) image (4)imageshop

 

Etui na laptopa

To dużo prostszy rodzaj „opakowania” na przenośny komputer. Nie ma tu miejsca na dokumenty, teczki, a nawet na ładowarkę, jeśli ta ma naprawdę spore rozmiary. Jednocześnie etui nie zajmuje dużo miejsca – bez trudu zmieści się w nieco większej damskiej torebce. To bez wątpienia ogromny plus, który sprawia, że etui także cieszą się popularnością.

image (5) image (6) shop

Zarówno torby, jak i etui na laptopy mają swoich zwolenników. To, które rozwiązanie wybierzemy uzależnione jest przede wszystkim od tego, czy zamierzamy transportować tylko sam laptop. Jeżeli poszukujemy czegoś, co pozwoli nam schować jednocześnie komputer i teczki z dokumentami, torba będzie lepszym rozwiązaniem.