Eleganckie pióro lub długopis – dobry prezent dla kolegi


Twój kolega z pracy ma niedługo swoje imieniny czy urodziny? Zastanawiasz się czy warto dać mu z tej okazji jakiś prezent? Kompletnie nie wiesz na co zdecydować się? Zostań z nami i przeczytaj dalszą część artykułu, w której poznasz kilka interesujących propozycji.
Dlaczego warto dawać prezenty swoim kolegom z pracy?
Sporo osób zastanawia się czy w ogóle warto dawać jakiekolwiek prezenty swoim kolegom z pracy. Jest to jednak naprawdę bardzo miły gest, który poprawia atmosferę pomiędzy współpracownikami. Nie trzeba wydawać gigantycznych pieniędzy (zresztą można złożyć się z innymi – jest to najczęściej praktykowana opcja), aby sprawić drugiej osobie radość. Wystarczy gustowny podarek, żeby wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.
Jakie pióro wybrać?
Bardzo dobrym pomysłem na prezent jest wieczne pióro . Pióro wieczne Hemisphere CT stalowy Waterman to szyk i elegancja w jednym. Z jednej strony jest wysokiej jakości artykułem piśmienniczym. Między innymi dlatego, że został wyposażone w stalówkę (z wysokiej jakości stali). Z drugiej strony, stanowi znakomity dodatek dla każdego eleganckiego mężczyzny.

S0920410_hmsphr_imgps_20 waterman_detail_big waterman_detail_big (1) waterman_detail_big (2)

Ciekawą ideą na podarek jest fioletowe pióro wieczne MR Retro Pop Collection. Niezawodne przybory do pisania z tej serii charakteryzują się wyjątkowym designem zamkniętym w eleganckim opakowaniu. Posiadają 6 różnych kolorów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

4902505505027_5

Pilot MR Retro POP

Na jaki długopis zdecydować się?
Długopis Expert GT (w kolorze czarnym) spodoba się każdemu solenizantowi. Jakie są najważniejsze atuty tego artykułu? Są to obszerny korpus, ukośnie ścięta korona nasadki oraz wysokiej jakości stalówka ze stali nierdzewnej. Przybory producenta Waterman charakteryzują się też niezawodnością w trakcie podpisywania różnych dokumentów czy kreślenia notatek.

 

S0951700_xprt_imgps_20 waterman_detail_big (3) waterman_detail_big (4) waterman_detail_big (5)

Szarozielony długopis Parker 60th Jotter to ponadczasowe rozwiązanie, która także świetnie sprawdzi się jako prezent dla kolegi z pracy. Najważniejsze przymioty opisujące ten artykuł do pisania to klasyczny design, bardzo solidne wykonanie oraz wysoka jakość. Dzięki temu, długopis znakomicie wywiązuje się ze swojego podstawowego zadania i dodatkowo stanowi elegancki dodatek.

 

zobacz